Informacje

Upadek we własnej łazience to jedna z najczęstszych przyczyn urazów wymagających długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Jak można zapobiec przykrym wypadkom?

 

Śliskie i mokre nawierzchnie, wysokość wanny, trudności z poruszaniem się - to tylko kilka czynników, które sprawiają, że codzienna higiena może kojarzyć się z dyskomfortem i lękiem. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

 

Otwierane wanny z drzwiczkami to bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla osób, dla których użytkowanie tradycyjnej wanny lub kabiny prysznicowej stanowi problem.

 

Korzystanie z takiej wanny jest proste, komfortowe i bezpieczne, także dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Wanna z drzwiami pozwala na większą niezależność. Wchodzenie do niej nie stanowi problemu.

 

Wanna z drzwiami to: 

- Niski, łatwy do pokonania próg. (około 20 cm.)

- Antypoślizgowa powierzchnia podłogi. 

- Ergonomiczne drzwi wyposażone w prosty w obsłudze mechanizm zamykania.

- Możliwość wzięcia natrysku, jak i relaksującej kąpieli.

- Komfortowe siedzisko z powierzchnią antypoślizgową.

- Znacznie ułatwiona pomoc drugiej osoby.

 

 

Wanna dla seniora. Wanny z drzwiami.

Najpopularniejszy model z naszej oferty, wanna RELAX, to wanna idealna do łazienek wielopokoleniowych - korzystać z niej może każdy domownik. Kąpiel bądź natrysk w pozycji siedzącej umożliwi dodatkowe, ergonomiczne siedzisko dobrane specjalnie do tego modelu. Poruszanie się po wannie i korzystanie z niej znacznie ułatwią naścienne uchwyty łazienkowe.