Blog

09.07
Przerwa urlopowa producenta wanien 3-18.08.2019

Z uwagi na przerwę urlopową producenta wanien realizacja zamówień pilnych oraz niestandardowych będzie wydłużona. Jeżeli planujecie Państwo montaż wanny w sierpniu zalecamy wcześniejsze złożenie zamówienia. Zamówienia na pozostały asortyment będziemy realizować normalnym trybem.

28.02
upacjenta.pl - usługi medyczne z dojazdem do Ciebie!

uPacjenta.pl to serwis, który oferuje możliwość zamówienia profesjonalnych usług medycznych z dojazdem do Państwa. Bez wychodzenia z domu możecie Państwo wykonać pobranie krwi, badanie KTG lub inną usługę medyczną.

20.11
Nowa wanna w naszej ofercie - wanna MIDIA!

Wanna z drzwiami MIDIA powstała z myślą o osobach, które nie mają możliwości montażu wysokiej wanny typu siedzącego. Podnosi komfort higieny i ułatwia pomoc drugiej osoby.

10.08
Z jakiego materiału wykonane są wanny z drzwiami?

Szczycimy się tym, że nasze wanny wykonywane są z niewykle trwałego i niezawodnego materiału, jakim jest tworzywo poliestrowo-szklane. Powierzchnia żelkotowa zapewnia im doskonale gładką i lśniącą powierzchnię. Poznaj wszystkie zalety tego niezwykłego materiału.

08.08
Czy wanny z drzwiami przeciekają?

Wielu naszych klientów przed zakupem pyta - czy wanny z drzwiami są szczelne? Czy drzwi nie przeciekają? Czy nie zaleję sąsiada pode mną? Postanowiliśmy wyczerpująco odpowiedzieć na te pytania w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

07.08
Kąpiele ziołowe dla seniorów

Nie od dziś wiadomo, że zioła pozwalają poprawić samopoczucie, dodać urody czy leczyć dolegliwości. Czy wiedzieliście Państwo o możliwości korzystania z cudownych właściwości ziół w formie… kąpieli?

20.07
Niska wanna dla seniora.

Niska wanna seniora zdaje się być rozwiązaniem idealnym dla osób, którym korzystanie z tradycyjnej wanny sprawia trudność. Wejście do niej ma być proste i wygodne. Czy niska wanna jest odpowiednia dla osoby starszej?

28.06
Wanna w łazience seniora - jak rozwiązać podstawowe problemy?

Nawet dla wyjątkowo sprawnych fizycznie seniorów wejście do wanny kąpielowej może stanowić spore wyzwanie – wysokość większości wanien wynosi około 60 centymetrów. Będąc w sile wieku większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że ulubiona wanna kąpielowa kiedyś może stać się problematyczna w użytkowaniu.

28.06
Problem seniorów - wchodzenie i wychodzenie z wanny.

Wanna kąpielowa wcale nie musi być niewygodna i niepraktyczna. Istnieją bowiem wanny dla seniorów, które gwarantują wygodę i komfort użytkowania, a przy tym znacznie podnoszą bezpieczeństwo codziennej higieny.

06.04
Problemy z wejściem do wanny - jak im zaradzić?

Nawet dla wyjątkowo sprawnych fizycznie seniorów wejście do wanny kąpielowej może stanowić spore wyzwanie – wysokość większości wanien wynosi około 60 centymetrów. Będąc w sile wieku większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że ulubiona wanna kąpielowa kiedyś może stać się problematyczna w użytkowaniu.

23.03
4 pomoce łazienkowe, które poprawią komfort seniora

Łazienka to miejsce, gdzie łatwo o nieszczęśliwy wypadek. Dziś prezentujemy 4 akcesoria łazienkowe, które znacznie podnoszą komfort codziennych zabiegów higienicznych. Dzięki nim łazienka staje się dla seniorów dużo bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym miejscem. 

08.11
Wanna dla seniora - 10 konkretnych korzyści

Wanna z drzwiczkami to rozwiązanie stworzone z myślą o potrzebach osób, dla których korzystanie z tradycyjnej jest problematyczne. Dziś prezentujemy 10 konkretnych korzyści, jakich dostarcza wanna z drzwiami.

15.05
Wanna z drzwiczkami dla seniora - także w bloku

W naszej ofercie pojawiła się wanna z drzwiczkami dla seniorów "Relax" w długości 140cm. Taka długość wanny pozwoli na montaż w małych łazienkach, często spotykanych w blokach mieszkaniowych.

24.03
Wanna dla osób starszych - czy to możliwe?

Na to pytanie zdecydowana większość ludzi odpowiada stanowczo: „nie”. Tymczasem rzeczywistość jest odmienna – wanna dla osób starszych może być i komfortowa, i bezpieczna.

24.03
Wanna z drzwiami - tylko dla seniora?

Czy wanny z drzwiami to produkt przeznaczony tylko dla osób starszych i niepełnosprawnych? Niekoniecznie - problemy ze sprawnością ruchową mogą dotykać coraz młodszych ludzi.