Blog

21.06

Niskie wanny dla osób starszych - komfort i bezpieczeństwo

Niskie wanny dla osób starszych - komfort i bezpieczeństwo

Niskie wanny otwierane dla osób starszych to rozwiązanie gwarantujące znaczne podniesienie komfortu i bezpieczeństwa seniorów. Otwierana wanna, dzięki posiadanym drzwiczkom, posiada bardzo niski próg wejścia, który dla osób starszych oraz każdej osoby z ograniczoną sprawnością ruchową jest prosty do pokonania. Technologia wykonania wanny gwarantuje jej szczelność i niezawodność. Jednak samo wejście do wanny to nie wszystko...

Wanny z drzwiami dla seniorów produkcji firmy SANITPLAST posiadają także inne cechy, które sprawiają, że korzystanie z nich jest bardzo praktyczne i wygodne. Podłogi (a także siedziska wanien typu siedzącego) są pokryte specjalną, antypoślizgową powierzchnią, a na rantach wanien można umieszczać metalowe, nierdzewne uchwyty.

Drzwi wanny zostały tak zaprojektowane, aby wejście do wanny było wygodne - są one zatem bardzo szerokie, a ich otwieranie i zamykanie nie wymaga dużej siły. Na drzwiach można także zamontować stalowy uchwyt, który po ich zamknięciu ułatwia poruszanie się. 

Wanna dla seniora. Wanny z drzwiami.

To wszystko sprawia, że wanny dla osób starszych i niepełnosprawnych firmy SANITPLAST bardzo często wybierane są przez osoby, które chcą zatroszczyć się o swoich rodziców i dziadków, dla których tradycyjne wanny stały się niepraktyczne.


Wanna dla seniora. Wanny z drzwiami.

Wstecz