Blog

24.03

Wanna z drzwiami - tylko dla seniora?

Wanna z drzwiami - tylko dla seniora?

Wanny z drzwiami, choć projektowane i stworzone przede wszystkim z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych, nie powinny być kojarzone tylko i wyłącznie, jako produkt dla seniorów. Problemy, jakie osoby starsze mają z korzystaniem z tradycyjnych wanien, mogą dotknąć każdego z nas. Problemy z wejściem do wanny i poruszaniem się w niej mogą spotkać każdego człowieka, niezależnie od wieku.

 

Ograniczenie sprawności ruchowej niejednokrotnie spotyka także ludzi młodych oraz w średnim wieku. Za sprawą kontuzji, czy wypadku, pozornie odległe problemy, które dotychczas nas nie dotyczyły, mogą stać się codziennością. Problem ten wciąż nabiera znaczenia w kontekście panującej mody na uprawianie sportów, które wiążą się z pewną dozą ryzyka. Nieszczęśliwe wypadki często stają się przyczyną urazów, które wymagają wieloletniego leczenia i rehabilitacji, a jednocześnie odbierają nam przyjemność i radość z takich rzeczy, jak np. kąpiel.

 

Dlatego też wanny z drzwiczkami skierowane są, bez wyjątków, do wszystkich osób, dla których korzystanie z dotychczasowej wanny stanowi problem. Kupując taką wannę można skutecznie pozbyć się problemów z wchodzeniem i wychodzeniem z wanny, a także zapewnić sobie możliwość zaznania relaksu wynikającego z kąpieli, czy natrysku.

 

Wanny z drzwiami nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób starszych, czy niepełnosprawnych. Mogą one skutecznie nieść pomoc także osobom młodym, które na skutek działania czynników losowych utraciły zdrowie, a ich sprawność ruchowa została ograniczona.

 

Wanna dla seniora. Wanny z drzwiami.

Wanna z drzwiami RELAX

Wanna otwierana ODA E.

Wanna dla seniora TULIP E.

Wstecz