O nas

 

Wierzymy, że nasi rodzice i dziadkowie zasługują na godne, komfortowe korzystanie z uroków kąpieli, poczucie bezpieczeństwa i naszej troski.

 

Dlatego dostarczamy naszym Klientom rozwiązania i produkty, które zapewnią im wygodę i bezpieczeństwo. Poprzez doradztwo i wsparcie chcemy zapewniać Im zadowolenie i satysfakcję z zakupu.

 

Nasza firma oferuje wanny dla seniorów, oraz osób niepełnosprawnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty zaprojektowane i wykonane przez firmę SANITPLAST, która na rynku funkcjonuje od blisko dwudziestu lat. Doświadczenie zdobyte przez lata tworzenia wanien oraz tysiące zadowolonych klientów z całej Europy potwierdzają wysoką jakość wykonania, praktyczne wzornictwo i trwałość produktów.

 

 

Upadek we własnej łazience to jedna z najczęstszych przyczyn urazów wymagających długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Jak można zapobiec przykrym wypadkom?

 

Śliskie i mokre nawierzchnie, wysokość wanny, trudności z poruszaniem się - to tylko kilka czynników, które sprawiają, że codzienna higiena może kojarzyć się z dyskomfortem i lękiem. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Warto pomyśleć o przyszłości już dziś.

 

Otwierane wanny z drzwiczkami to bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla osób, dla których użytkowanie tradycyjnej wanny lub kabiny prysznicowej stanowi problem. 

 

 

Korzystanie z takiej wanny jest proste, komfortowe i bezpieczne, także dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Wanna z drzwiami pozwala na większą niezależność. Wchodzenie do niej nie stanowi problemu.

 

Wanna z drzwiami to: 

- Bajecznie proste i bezpieczne wejście do wanny bez wysokiego podnoszenia nogi.

- Bezpieczne poruszanie się po wannie bez obaw o poślizgnięcie.

- Ergonomiczne drzwi wyposażone w prosty w obsłudze mechanizm zamykania.

- Możliwość skorzystania z natrysku, jak i relaksującej kąpieli.

- Komfortowe siedzisko z powierzchnią antypoślizgową.

- Znacznie ułatwiona pomoc drugiej osoby.

 

 

 

Wanna dla seniora. Wanny z drzwiami.