Wanny

Kod produktu: MIDIA
Promocja

Wanna z drzwiami MIDIA 140

5 099,00
zł brutto
5900
zł brutto
Kolor: biała
Strona drzwiczek: prawa
Długość (mm): 1400
Szerokość (mm): 700
Wysokość (mm): 600
Głębokość (mm): 450
Wymiary siedziska (mm): 500x350
Wysokość siedziska od dna: 350mm
Materiał: kompozyt GFK
Gwarancja: 10 lat

MIDIA znacznie podnosi komfort higieny osób starszych, a także w dużym stopniu ułatwia pomoc drugiej osoby podczas kąpieli. Pozwala na stały, łatwy dostęp do pacjenta, szybkie i wygodne wykonanie czynności higienicznych, a następnie opłukanie.

Wanna przeznaczona do kompletowania z parawanem lub zasłonką prysznicową. 

 

Zamów wannę z drzwiami


 10 lat gwarancji. Spray do czyszczenia wanny gratis

Wanna otwierana MIDIA ułatwia samodzielną higienę seniorów oraz osób niepełnosprawnych, a także czynności pomocnicze. Z kąpieli w wannie mogą skorzystać dzieci, a dorosłych zadowoli możliwość szybkiego prysznicu.  Jest to produkt sprawdzony, kompletny i gotowy do montażu. Jego niezawodność i gwarancję zadowolenia potwierdza 20-letnie doświadczenie producenta i szereg rekomendacji.

Wanna MIDIA to spore ułatwienie dla osób opiekujących się osobami o ograniczonej sprawności ruchowej, które wymagają wkładania i wyjmowania z wanny. Umycie i opłukanie pacjenta jest proste, wygodne i bezpieczne -  wysokość siedziska oraz uchylny parawan (lub zasłonka) umożliwiają dostęp do całego ciała i nie wymagają głębokiego pochylania się. Podcięcie w obudowie pozwala na bliższe podejście do osoby mytej. 

Wchodzenie i wychodzenie z wanny MIDIA jest bajecznie proste i bezpieczne za sprawą niskiego progu oraz antypoślizgowego dna.  Zamknięcie drzwi jest niezwykle proste i lekkie, dzięki uchwytowi oraz funkcjonalnemu zamknięciu. Wanna jest przy tym całkowicie szczelna.

Natrysk i mycie się w pozycji siedzącej jest wygodne dzięki specjalnie wyprofilowanemu siedzisku z wycięciem higienicznym. Wysokość siedziska umożliwia lekkie wstawanie, szczególnie jeśli w pobliżu znajdzie się pomocniczy uchwyt naścienny.

Niecka wanny pozwala na korzystanie z kąpieli solankowych lub siarczkowych nóg, bez obaw o zżółknięcie. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów wanna przez lata pozostaje niezawodna i trwała, a jej lśniąca powierzchnia przez wiele lat zachwyca swym blaskiem. Do produkcji używamy najwyżej jakości tworzywa GFK - dowiedz się więcej.

 

Wanna oferowana jest w komplecie z:

- dwiema obudowami (przednią i boczną) – wersja tłoczona,

- uchwytem na drzwiach,

- sprayem czyszczącym GRATIS.


Uwaga : z uwagi na możliwe wystąpienie skurczy materiału wanny, rzeczywiste wymiary wanny mogą różnić się o około 1% od zadeklarowanych w kartach technicznych. Całkowite zewnętrzne wymiary wanny (po założeniu dwustronnej obudowy) mogą różnić się o 0,5 do 1cm od zadeklarowanych. 

Atestowana wanna z siedziskiem.
MIDIA to otwierana wanna z zintegrowanym siedziskiem przeznaczona do użytku z parawanem nawannowym lub zasłonką prysznicową.
Niski próg wejścia wynosi jedynie 22cm.
Miska wanny pozwala na korzystanie z kąpieli leczniczych nóg i stóp. Może się wykąpać w niej dziecko.
Siedzisko wanny znajduje się na wysokości zapewniającej wygodne i lekkie wstawanie. Posiada również specjalne wycięcie ułatwiające higienę intymną.
Mechanizm uszczelniania drzwi jest intuicyjny i lekki w obsłudze.
Antypoślizgowa powierzchnia dna minimalizuje ryzyko poślizgnięcia.
Wanna zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce.
Wanna z drzwiami występuje w wielu wariantach długości.
Zastosowanie dłuższego parawanu minimalizuje ryzyko nadmiernego zachlapania łazienki.
Połączenie wanny z parawanem umożliwia wygodny prysznic w pozycji siedzącej bez obaw o zachlapanie łazienki.
Dłuższy parawan minimalizuje ryzyko nadmiernego zachlapania łazienki oraz umożliwia natrysk w pozycji stojącej.

Wanna z drzwiami MIDIA.

Zobacz także:

Wstecz